ЧИСТЕ ПОВІТРЯ В ВАШОМУ SUZUKI: 20% ЗНИЖКИ НА ФІЛЬТР КОНДИЦІОНЕРУ! 

В очікуванні літа та характерної спеки у повітрі, з 4 травня 2020 р. бренд Suzuki розпочинає всеукраїнську акцію та пропонує спеціальні ціни зі знижкою 20% на фільтри кондиціонерів*.

Під час регулярного користування системою кондиціонування пил, вода, комахи, зміна температури та інші зовнішні чинники впливають на якість її роботи та в подальшому може шкодити дихальній системі людини.

Важливо вчасно виконувати роботи з профілактики та очищення системи контролю температури в салоні - особливо за таких ознак, як відсутність ефекту охолодження, нехарактерні шуми при ввімкненні/вимкненні системи і у робочому режимі, неприємні запахи, які є ознакою забруднення системи - причиною цьому можуть бути бактерії/грибки, пліснява та інші забруднювачі, які передаються у салон через повітря.

Дуже важливо слідкувати за станом фільтра кондиціонера в автомобілі – перевіряти його стан та своєчасно проводити заміну.

Кондиціонер дарує комфортний клімат у салоні автомобіля та робить поїздку приємною за будь-яких погодних умов.

Акція діє з 4 по 31 травня 2020 року включно в офіційному сервісному центрі ТОВ "Альянс-ІФ" м. Івано-Франківськ, Калькуське шосе, 2 М.

Для отримання більше детальної інформації про строки та умови проведення сервісної програми та акційних пропозицій SUZUKI звертайтесь до спеціалістів авторизованого сервісного центру ТОВ "Альянс-ІФ" за адресою м. Івано-Франківськ, Калькуське шосе, 2 М та за тел.: 0 800 330 790 (безкоштовно для всіх операторів мобільного зв'язку).  

*під спеціальною ціною мається на увазі тільки ціна на фільтр (без встановлення) для всіх автомобілів SUZUKI.

CRM-форма з'явиться тут