Гарантійні зобов’язання виробника

Корпорація SUZUKI гарантує високу якість своїх автомобілів і відсутність дефектів матеріалів виробничого походження або збирання. Задля більш тривалого терміну служби вашого автомобіля ми радимо всім власникам дотримуватись вимог з експлуатації, своєчасно та в повному обсязі проходити регламентоване технічне обслуговування затверджене виробником. Гарантійні зобов'язання виробника поширюються на нові автомобілі SUZUKI, придбані в офіційній дилерській мережі ДП «АВТО Інтернешнл», згідно з термінами та умовам, які вказані в «Гарантійній та сервісній книжці». У разі виникнення несправності, що підпадає під гарантійні зобов'язання виробника, авторизований сервісний центр SUZUKI Альянс-ІФ безкоштовно виконає ремонт або замінить необхідний вузол використовуючи оригінальні запчастини та керуючись технологією ремонту виробника.

Гарантія на запасні частини та аксесуари

Гарантія поширюється на оригінальні запасні частини та аксесуари SUZUKI, що були реалізовані та встановлені на авторизованому сервісному центрі Дилера SUZUKI.

ВИД ГАРАНТІЇ

ГАРАНТІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ SUZUKI*

6 (шість) місяців або 10 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, починаючи з дати придбання і встановлення.

ВИД ГАРАНТІЇ

ГАРАНТІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ SUZUKI*

24 (двадцять чотири) місяці починаючи від дати встановлення на автомобіль. Пробіг необмежений.

Гарантійні зобов'язання на новий автомобіль

Терміни та види гарантії

ВИД ГАРАНТІЇ

ЗАГАЛЬНА ГАРАНТІЯ*

Термін гарантії 36 місяці. Пробіг 100 000 км.

ВИД ГАРАНТІЇ

ПОФАРБУВАННЯ ТА КОРОЗІЯ ПОВЕРХОНЬ*

Термін гарантії 36 місяців. Пробіг 100 000 км.

ВИД ГАРАНТІЇ

АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ*

Термін гарантії 2 роки. Пробіг необмежений