СЕРВІСНІ ПРОГРАМИ – З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ

Офіційний дистриб'ютор SUZUKI в Україні, ДП "АВТО Інтернешнл" (далі - «Дистриб'ютор») доводить до відома клієнтів, що виробником рекомендовані сервісні програми й заміни елементів на певних автомобілях, що знаходяться в експлуатації на всій території України.

Аби перевірити, чи поширюються ті чи інші рекомендовані виробником сервісні програми саме на ваш автомобіль SUZUKI, можна скористатися формою пошуку за VIN-кодом на цій сторінці.

Якщо на ваш автомобіль поширюється дія тих чи інших профілактичних заходів, радимо зв'язатися з найближчим офіційним дилерським центром і узгодити дату і час візиту на сервісну станцію.

Всі сервісні програми проводяться за рахунок виробника і не несуть будь-яких додаткових витрат для клієнтів. Зазначимо, що ваш автомобіль може і надалі використовуватись без жодного ризику задля його безпеки і працездатності, навіть якщо він потрапляє під проведення сервісних програм.

Від імені виробника перепрошуємо за незручності і запевняємо, що оперативна робота уповноважених дилерських центрів дистриб'ютора зведе їх до мінімуму і допоможе подальшому плідному співробітництву.