Авторизований сервіс – переваги для власника SUZUKI:

  • Доступна ціна на оригінальні запасні частини; 
  • Бонуси та пільги, передбачені програмами лояльності (впроваджено в більшості сервісних центрів SUZUKI в Україні); 
  • Затверджені SUZUKI Motor Corporation єдині нормативи часу для всіх технологічних операцій - нижче тих норм, які пропонуються на ринку аналогічних послуг; 
  • Можливість безкоштовного провести всі рекомендовані виробником технічні та сервісні кампанії, якщо виникне така потреба; 
  • Цілодобова підтримка і допомога в дорозі «Гаряча лінія» для власників SUZUKI в Україні
  • Гарантія на використані запасні частини і виконані роботи; 
  • Спеціальні пропозиції для тих автомобілів SUZUKI, гарантію на які вже вичерпано за віком, зокрема адаптовані ціни на запасні частини; 
  • Спеціалізоване діагностичне обладнання нового покоління (SDT II - тестер), що дозволяє провести весь комплекс діагностики; 
  • Кваліфікована команда досвідчених працівників, які спеціалізуються на діагностичних, сервісних та ремонтних роботах; 
  • Щорічна Всеукраїнська сервісна кампанія, протягом якої можна провести діагностику і замінити запчастини за зниженою ціною. 

Регулярне технічне обслуговування

Систематичні візити на сервіс – це запорука бездоганної роботи всіх систем та вузлів. Регулярне технічне обслуговування допомагає попередити ті проблеми, яких можна з легкістю уникнути завдяки ретельному контролю технічної справності автомобіля. Корисна звичка власника обслуговувати свій SUZUKI на спеціалізованій станції гарантує автомобілю ефективне довголіття, надійність, комфорт і оптимальні робочі характеристики. Планове обслуговування оптимізує витрати на сервіс у довгостроковій перспективі і дозволяє насолоджуватись життям без технічних турбот. Впевненість за кермом – це наслідок дбайливого ставлення до власного SUZUKI та своєї безпеки.

Нам довіряють свої автомобілі більше 10 000 власників SUZUKI по всій території України. Офіційний сервіс SUZUKI дбає про кожного, цінує цю довіру та гарантує надійність й зручність автомобілів SUZUKI в довгостроковій експлуатації.

ШИННИЙ ГОТЕЛЬ

Велика кількість власників автомобілів стикається з проблемою зберігання шин при сезонній зміні коліс. Спеціалісти ГК АЛЬЯНС підготують всі необхідні документи та проведуть роботи по очищенню, догляду та підготовці до зберігання в спеціальних умовах, що захищатимуть від негативного пливу та деформацій. Ця послуга також передбачатиме мийку, сушку та зберігання в спеціальних умовах протягом всього сезону.

Послуга БЕЗКОШТОВНА!* *Мається на увазі зберігання шин за 1, 2 грн з ПДВ.

 

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ГК АЛЬЯНС

Дякуємо вам вибір сервісного обслуговування автомобіля в ГК Альянс!

Щодня ми прикладаємо максимум зусиль, щоб наша співпраця була постійна та якісна. Спеціально для вас розроблена Програма лояльності, яка дозволить заощадити ваші кошти, не втративши при цьому якості товару чи послуги.

Купуючи автомобіль в одному із автоцентрів нашої групи, або обслуговуючись на нашому СТО, Ви отримуєте картку, яка дає можливість придбати товари чи послуги за лояльними цінами.

При постійному обслуговуванні на СТО чи купівлі другого/наступнихавтомобілів власники накопичувальної дисконтної карти мають можливість отримання ще більший відсоток знижки на сервісне обслуговування та запасні частини (залежно від накопиченої суми.)