Переваги авторизованого сервісу SUZUKI

  • Доступна ціна на оригінальні запасні частини; 
  • Бонуси та пільги, передбачені програмами лояльності (впроваджено в більшості сервісних центрів SUZUKI в Україні); 
  • Затверджені SUZUKI Motor Corporation єдині нормативи часу для всіх технологічних операцій - нижче тих норм, які пропонуються на ринку аналогічних послуг; 
  • Можливість безкоштовного провести всі рекомендовані виробником технічні та сервісні кампанії, якщо виникне така потреба; 
  • Цілодобова підтримка і допомога в дорозі «Гаряча лінія» для власників SUZUKI в Україні; 
  • Гарантія на використані запасні частини і виконані роботи; 
  • Спеціальні пропозиції для тих мотоциклів SUZUKI, гарантію на які вже вичерпано за віком, зокрема адаптовані ціни на запасні частини; 
  • Спеціалізоване діагностичне обладнання нового покоління (SDT II - тестер), що дозволяє провести весь комплекс діагностики; 
  • Кваліфікована команда досвідчених працівників, які спеціалізуються на діагностичних, сервісних та ремонтних роботах; 
  • Щорічна Всеукраїнська сервісна кампанія, протягом якої можна провести діагностику і замінити запчастини за зниженою ціною. 

Регламентне обслуговування мотоциклів

Систематичні візити на сервіс – це запорука бездоганної роботи всіх систем та вузлів. Регулярне технічне обслуговування допомагає попередити ті проблеми, яких можна з легкістю уникнути завдяки ретельному контролю технічної справності мотоцикла. Корисна звичка власника обслуговувати свій SUZUKI на спеціалізованій станції гарантує мотоциклу ефективне довголіття, надійність, комфорт і оптимальні робочі характеристики. Планове обслуговування оптимізує витрати на сервіс у довгостроковій перспективі і дозволяє насолоджуватись життям без технічних турбот. Впевненість за кермом – це наслідок дбайливого ставлення до власного мотоцикла SUZUKI та своєї безпеки.


Нам довіряють свої мотоцикли більше 10 000 власників SUZUKI по всій території України. Офіційний сервіс SUZUKI дбає про кожного, цінує цю довіру та гарантує надійність й зручність мотоциклів SUZUKI в довгостроковій експлуатації.  

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ – ДОВІРА ОРИГІНАЛУ

SUZUKI рекомендує використовувати оригінальні запасні частини і технічні рідини для будь-яких сервісних робіт та ремонту автомобіля. Головна перевага фірмових вузлів та агрегатів – належна сертифікація та гарантія якості. А це означає оптимальні експлуатаційні характеристики та максимальний термін їх служби. Оригінальні запасні частини – запорука власного спокою.

АКСЕСУАРИ

Оригінальні аксесуари SUZUKI - це не просто ваш унікальний підхід до стайлінгу особистого мотоцикла і його індивідуалізації. Це відчуття японського досконалості в кожній деталі. Всі фірмові аксесуари відповідають стандартам якості виробника і відрізняються надійністю і функціональністю протягом усього терміну служби.

Гарантійні зобов’язання виробника

Корпорація SUZUKI гарантує високу якість своєї мототехніки і відсутність дефектів матеріалів виробничого походження або збирання. Задля більш тривалого терміну служби вашого мотоцикла/квадроцикла ми радимо всім власникам дотримуватись вимог з експлуатації, своєчасно та в повному обсязі проходити регламентоване технічне обслуговування затверджене виробником. Гарантійні зобов'язання виробника поширюються на нові мотоцикли/квадроцикли SUZUKI, придбані в офіційній дилерській мережі ДП «АВТО Інтернешнл», згідно з термінами та умовам, які вказані в «Гарантійній та сервісній книжці». У разі виникнення несправності, що підпадає під гарантійні зобов'язання виробника, авторизовані сервісні центри SUZUKI дилерської мережі ДП «АВТО Інтернешнл» безкоштовно виконають ремонт або замінять необхідний вузол використовуючи оригінальних запчастин та керуючись технологією ремонту виробника.

Гарантія на запасні частини та аксесуари

Гарантія поширюється на оригінальні запасні частини та аксесуари SUZUKI, що були реалізовані та встановлені на авторизованому сервісному центрі Дилера SUZUKI.

ВИД ГАРАНТІЇ

ГАРАНТІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ SUZUKI*

6 (шість) місяців або 10 000 км пробігу, залежно від того, що настане раніше, починаючи з дати придбання і встановлення.

ВИД ГАРАНТІЇ

ГАРАНТІЯ НА ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ SUZUKI*

6 (шість) місяців без обмеження по пробігу мотоцикла/квадроцикла, починаючи з дати придбання і встановлення.

ВИД ГАРАНТІЇ

АКУМУЛЯТОРНА БАТАРЕЯ

3 (три) місяці без обмеження по пробігу мотоцикла/квадроцикла, починаючи з дати придбання і встановлення.

Гарантійні зобов'язання на нову мототехніку

КАТЕГОРІЯ МОТОТЕХНІКИ ТА ВИДИ ГАРАНТІЇ

ТЕРМІНИ ГАРАНТІЇ
Мотоцикли призначені для експлуатації на дорогах загального користування

Термін гарантії 24 місяці. Пробіг необмежений

Мотоцикли призначені для експлуатації як на дорогах загального користування так і по бездоріжжю

Термін гарантії 24 місяці. Пробіг необмежений

ПОЗАШЛЯХОВІ МОТОЦИКЛИ ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ МОДЕЛЕЙ ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ У ЗМАГАННЯХ

Термін гарантії 3 місяці. Пробіг необмежений

Всюдихідні моделі(квадроцикли)

Термін гарантії 12 місяці. Пробіг необмежений

Акумуляторна батарея

Термін гарантії 3 місяці. Пробіг необмежений

Suzuki assistant

Програма SUZUKI Assistance розроблена для цілодобової турботи про вас. Купуючи новий автомобіль SUZUKI, його власник автоматично стає володарем картки SUZUKI Аssistance і отримує цілий список унікальних послуг підтримки. При чому SUZUKI Аssistance приділяє увагу не тільки вирішенню несподіваних технічних проблем, але й надає допомогу в нестандартних і небезпечних ситуаціях.

Наші спеціалісти вміють все: підкажуть, як діяти в разі ДТП, що робити, якщо у вас закінчилося паливо, чим можна зарадити пробитому колесу, знайдуть вам правильний шлях, якщо ви опинилися в невідомій місцевості, терміново організують консультацію лікаря чи юриста або допоможуть з евакуацією.

Наш асістанс дістанеться вас, де б ви не знаходились. Програма доступна для всіх автомобілів марки SUZUKI протягом трьох років з моменту придбання автомобіля в офіційній дилерській мережі.

Номер телефону контакт-центру «SUZUKI Assistance»: 0 800 50 25 25. Цілодобово на варті вашої безпеки. Отримати детальну інформацію про «SUZUKI Assistance».


СЕРВІСНІ ПРОГРАМИ – З ТУРБОТОЮ ПРО КЛІЄНТІВ

Офіційний дистриб'ютор SUZUKI в Україні, ДП "АВТО Інтернешнл" (далі - «Дистриб'ютор») доводить до відома клієнтів, що виробником рекомендовані сервісні програми й заміни елементів на певних автомобілях, що знаходяться в експлуатації на всій території України.

Аби перевірити, чи поширюються ті чи інші рекомендовані виробником сервісні програми саме на ваш автомобіль SUZUKI, можна скористатися формою пошуку за VIN-кодом на цій сторінці.

Якщо на Ваш автомобіль поширюється дія тих чи інших профілактичних заходів, радимо зв'язатися з найближчим офіційним дилерським центром і узгодити дату і час візиту на сервісну станцію.

Всі сервісні програми проводяться за рахунок виробника і не несуть будь-яких додаткових витрат для клієнтів. Зазначимо, що ваш автомобіль може і надалі використовуватись без жодного ризику задля його безпеки і працездатності, навіть якщо він потрапляє під проведення сервісних програм.

Від імені виробника перепрошуємо за незручності і запевняємо, що оперативна робота уповноважених дилерських центрів дистриб'ютора зведе їх до мінімуму і допоможе подальшому плідному співробітництву.

Записатися на сервіс

ВИДИ РОБІТ

Наш досвід, професійна команда майстрів, сучасне обладнання - це запорука високоякісного сервісного обслуговування, яке ви отримаєте в офіційному сервісному центрі АЛЬЯНСГРУП на Калуському шосе. 

Наша команда - це досвідчені професіонали. В будь-який зручний час ви зможете провести як планове, так і профілактичне обслуговування вашого автомобіля.

СЛЮСАРНО-МЕХАНІЧНІ РОБОТИ

• перевірка та регулювання кутів установки коліс на тривимірному комп'ютерному стенді; 

• передпродажна підготовка автомобіля; • регулювання та встановлення світлотехніки; 

• перевірка та ремонт паливної апаратури бензинових двигунів; 

• шиномонтаж та балансування коліс; 

• заправка та ремонт кондиціонерів; 

• ремонт двигунів, діагностика агрегатів силової установки; 

• діагностика електронних систем автомобілів Nissan (Ніссан) на оригінальному діагностичному обладнанні; 

• діагностика та ремонт трансмісії; 

• безконтактна мийка автомобіля, мийка двигуна, хімчистка салону.

Доукомплектація: гарантійний ремонт

 • установка електронних охоронних та протиугінних систем; 

• тонування скла сертифікованими плівками виробництва США; 

• установка механічних протиугінних систем MTL и Construct; 

• підбір та інсталяція музичних систем відомих фірм-виробників; 

• зовнішній тюнінг.

Кузовні

• кузовні роботи будь-якої складності.

Фарбувальні

• фарбувальні роботи будь-якого ступеня складності; 

• фарбувальна та підготовча камера , фотоспектроаналізатор auto mathic.

ШИННИЙ ГОТЕЛЬ

Велика кількість власників автомобілів стикається з проблемою зберігання шин при сезонній зміні коліс. Спеціалісти ГК АЛЬЯНС підготують всі необхідні документи та проведуть роботи по очищенню, догляду та підготовці до зберігання в спеціальних умовах, що захищатимуть від негативного пливу та деформацій. Ця послуга також передбачатиме мийку, сушку та зберігання в спеціальних умовах протягом всього сезону. 

 Послуга БЕЗКОШТОВНА!* *Мається на увазі зберігання шин за 1, 2 грн з ПДВ.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ ГК АЛЬЯНС

Дякуємо вам вибір сервісного обслуговування автомобіля в ГК Альянс! 

Щодня ми прикладаємо максимум зусиль, щоб наша співпраця була постійна та якісна. Спеціально для вас розроблена Програма лояльності, яка дозволить заощадити ваші кошти, не втративши при цьому якості товару чи послуги.  

Купуючи автомобіль в одному із автоцентрів нашої групи, або обслуговуючись на нашому СТО, Ви отримуєте картку, яка дає можливість придбати товари чи послуги за лояльними цінами.  

При постійному обслуговуванні на СТО чи купівлі другого/наступнихавтомобілів власники накопичувальної дисконтної карти мають можливість отримання ще більший відсоток знижки на сервісне обслуговування та запасні частини (залежно від накопиченої суми.)