Про нас

Про компанію

ТОВ «Альянс-ІФ»

ТОВ «Альянс-ІФ» - офіційний дилер Suzuki в Івано-Франківську та області. Це автомобільний комплекс, який об’єднує шоу-рум, сервіс, продаж запчастин і аксесуарів, а також кузовний ремонт автомобілів Suzuki


SUZUKI Motor Corporation

Дбає про поліпшення якості життя авто- та мотовласників. Ми наслідуємо ці ж стандарти. Корпорація SUZUKI доручила нашій компанії представляти бренд на теренах України після ретельної оцінки роботи підприємства в умовах жорсткої конкуренції. Команда ТОВ "Альянс-ІФ" і офіційна дилерська мережа докладають максимум зусиль для виправдання цієї високої довіри.

Ключові співробітники ТОВ "Альянс-ІФ" працюють в компанії більше 5-ти років за високими стандартами корпорації SUZUKI, володіють повною інформацією про бренд та новітні тенденції його розвитку, завжди на сторожі інтересів клієнтів і дилерів.

Кваліфіковані фахівці дилерської мережі SUZUKI проходять регулярне навчання у сфері продажів автомобілів і запасних частин, мають великий досвід гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Високий рівень підготовки сервісного персоналу підтверджений сертифікатами і дипломами, отриманими на міжнародних профільних змаганнях фахівців автомобільного бізнесу.

Автомобільний салон Suzuki в Івано-Франківську

  • Широкий вибір автомобілів у наявності

  • Сучасна станція технічного обслуговування

  • Оригінальні запчастини та аксесуари

  • Програми лояльності для постійних клієнтів